Domov pro seniory Pilníkov

+420 499 829 111

Pravidla pro vycházky a pobyt mimo Domov pro seniory Pilníkov od 18. 1. 2021

Pravidla pro vycházky a pobyt mimo domov

Tato opatření jsou přijata na základě usnesení vlády a na základě mimořádného opatření v rámci prevence nákazy COVID – 19 v zařízení od 11. 1. 2021 po dobu trvání nařízení vlády a mimořádného opatření

 

V Domově pro seniory Pilníkov je možno realizovat vycházku a pobyt mimo domov v následujících případech:

rodina se spojí se sociální pracovnicí, Bc. Ivanou Medelskou od pondělí do pátku od 8:00 – 14:00 hodin na tel.: 739 460 454

 

Při každé vycházce (byť bude klient mimo pár hodin, nebo pár dní) ze zařízení, bude klient bezprostředně po návratu umístěn do oddělených prostor. Do 72 hodin od ukončení vycházky mu bude proveden první antigenní POC test, který bude zopakován za další 3 až 4 dny. Umístění do oddělených prostor tak bude trvat 6-7 dnů a bude ukončeno v případě negativních výsledků obou testů. Klient musí používat v průběhu vycházky respirátor alespoň třídy FFP2 nebo KN95 (respirátor zajistí ten, kdo si klienta přebírá, pokud půjde sám, je možno zakoupení respirátoru za nákupní cenu od našeho zařízení). 

Bez předešlé domluvy není možno návštěvu provést. Návštěvy i s časem odjezdu, příjezdu, kontakty na rodinu budou evidovány z důvodu případného kontaktu u potvrzení Covid – 19.

 

Vycházka bude klientovi umožněna za předpokladu volné kapacity pokojů pro realizaci odděleného pobytu  a vždy po předchozí domluvě a následném schválení.

Pravidla pro vycházky a pobyt mimo DPS Pilníkov od ledna 2021